Продавець LineWood розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
78 відгуків
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7
  • picture 8
  • picture 9
  • picture 10

Про нас

Привіт, ми Сергій і Ксенія,і LineWood - це наша сімейна столярна майстерня.
Розповім Вам коротку передісторію як все починалося...
У Сергія часто запитують: "Чому дерево, чому столярка?" Так ось, можливо це спадковість - батько Сергія був краснодеревщиком, а в школі у Сергія був чудовий вчитель по заслузі Полюлях Анатолій Олексійович, який навчив його токарній справі, за що йому дуже вдячні!
Он часто рассказывает интересные, веселые истории с уроков трудов. Рассказывает как любил прибегать в школу вне учебного времени и вытачивать подсвечники, вазы, скалки для теста и все что можно было выточить, а потом бежать на рынок и продавать их. Ему всегда нравилось работать руками. После школы у Сергея была разнообразная работа, которая ну ни как не была связана со столяркой. И как часто бывает, в один прекрасный момент, мечты начинаются реализовываться и было принято решение - открыть столярку. Хобби-работу, как говорится, для души, что бы работа была в удовольствие.
Що виготовляти? Хотілося робити щось унікальне, практичне і красиве, того чого ще ніхто не робив в Україні.

Так в 2012 году появились LineWood - первые производители торцевых разделочных досок в Украине!
В 2017 году мы расписались и было принято решение что я буду помогать в этом деле. Общение с клиентами - первая моя работа в LineWood. Что я знала о дереве? Ничего... Да, мне человеку совершенно не связанному с этим не простым делом было не легко. Но я люблю учиться и для меня это было абсолютно новое. И что вы думаете, меня затянуло это дело по уши) Многие говорят что это не женская работа, но теперь готова поспорить)
Ви собі просто не уявляєте, коли на твоїх очах звичайний шматок дерева з корою перетворюється у прекрасний виріб готовий. А особливо я люблю один з фінальних процесів виготовлення - покриття дошки маслом, коли дерево починає грати неймовірними фарбами, або божевільним перламутром... Це нереальний кайф! Я люблю працювати на столярні, допомагати і бути поруч з чоловіком. Дуже часто думаємо разом про нових ідеях, а потім намагаємося їх реалізовувати, так як ідей дуже і дуже багато, а в пріоритеті завжди індивідуальні замовлення, іноді реалізація трохи відтягується.
За такий не маленький період Сергій дуже багато чому навчився і продовжує вчитися кожен день. А столярна справа - справа тонка і в ньому дуже багато підводних каменів.
Всі наші вироби - ручна робота, це справа рук Сергія і трохи моїх.
Ось така наша історія, як мрії переросли у сімейну справу)